Jak si vybrat tu správnou půjčku.

Než si vybete půjčku, doporučujeme přečíst si naš eBook, kde získáte rady, jak si vybrat správnou půjčku a nenaletět podvodníkům. Náš eBook od nás získáte úplně ZDARMA. Stačí pouze níže vyplnit uvedený formulář a odeslat.

Proč vznikl projekt "KDO DÁ PŮJČKU."

Na internetu dnes již najdete mnoho nabídek půjček. Dnes Vám jí nabídne skoro každý. Nabídnout půjčku dnes není tak těžké. Stačí si najít někoho, kdo půjčuje nebo zprostředkuje úvěr, zaregistrovat se u něj a můžete pracovat. Je to tak jednoduché, jako si jít koupit rohlík do obchodu.

Takovéto nabídky jsou většinou nabízeny pouze pro získání provize za zprostředkování úvěru. Nezáleží na tom, jestli žadatel na půjčku vůbec má anebo jestli bude moci půjčku splatit. Hlavní je, že ten, kdo půjčku nabídne, dostane peníze. Ostatní ho nezajímá.

Vy dostanete půjčku a co dál? Teď jí musíte splatit. Ale co když nastane problém a nebudete moci splácet? Pomůže Vám někdo? Ano. Opět onen zprostředkovatel, který Vám nabídne další úvěr. A už v tom lítáte. Dluhová spirála.

Jde to i jinak? Ano. Více se můžete dozvědět z celého článku:  

 • Proč vznikl projekt „KDO DÁ PŮJČKU.“
 • !!!!!POZOR!!!!!!

  Pro nově vznikající projekt hledáme finanční poradce spolupracující s jakoukoliv zprostředkovatelskou společností nebo pracující samostatně. Vstup do projektu neznamená ukončení spolupráci se současným zaměstnavatelem (ba naopak) a ani nepůjde o žádný střet zájmů. Forma spolupráce je na jiném základě a s mnoha výhodami pro Vás. V případě zájmu registrovat se do tohoto nově vznikajícího projektu vyplňte prosím registrační formulář.

 • Registrační formulář najdete zde
 •  

   

   

  Výběr z burzy půjček

   

  Něco o nás

  Naše společnost je na Českém trhu již od roku 1999. Od této doby jsme pracovali v několika různých oborech. Jedním z těchto oborů bylo finanční poradenství. Někteří nás možná znali pod názvem Skrblík finance.

  TOPlist

  Reklamní prostor

  Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti